Obchody 94. Rocznicy Odzyskania Niepodległości

11 listopada w Sokołowie Podlaskim odbyły się obchody 94. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Rozpoczęły się one Mszą Świętą w Kościele Św. Jana Bosko o godz. 12:00, w intencji Ojczyzny i poległych w obronie jej niepodległości. Po mszy jej uczestnicy przeszli pod Pomnik Czynu Niepodległościowego, gdzie delegacje władz, instytucji i organizacji z Sokołowa Podlaskiego i powiatu sokołowskiego złożyły wieńce.

Zarząd Powiatu Sokołowskiego reprezentowali Starosta Sokołowski Leszek Iwaniuk, Wicestarosta Sokołowski Marta Sosnowska oraz Członek Zarządu Jan Godlewski. W imieniu Rady Powiatu Sokołowskiego wieniec złożyli Przewodniczący Rady Antoni Czarnocki i Wiceprzewodniczący Krzysztof Czarkowski.

Po zakończeniu uroczystości pod pomnikiem spod siedziby sokołowskiego sądu wystartował  III Sokołowski Bieg Niepodległości.