Spotkanie Zarządu Powiatu z uczestnikami projektu

9 listopada 2012 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim odbyło się spotkanie Zarządu Powiatu Sokołowskiego z uczestnikami projektu "Wsparcie wdrażania planu rozwoju Zespołu Szkół Nr1 w Sokołowie Podlaskim" realizowanego przez Powiat Sokołowski współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, którzy ukończyli kursy pozaszkolne.

Podczas spotkania członkowie Zarządu wręczyli uczestnikom certyfikaty potwierdzające ich umiejętności zdobyte podczas trwania kursów: "Barman" oraz "Pracownik magazynowy z obsługa kasy fiskalnej i wózków widłowych".
"Umiejętności zdobyte podczas kursów ułatwią wam start na rynku pracy i w przyszłym życiu zawodowym" podsumował Pan Starosta Leszek Iwaniuk.

Kursy w których uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 zrealizowane zostały w ramach projektu " Wsparcie wdrażania Planu Rozwoju Zespołu Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszy Społecznego.
Są to pierwsze ukończone zajęcia pozaszkolne. Uczniowie mogą skorzystać z kursów:
- prawo jazdy kat. C
- obsługa administracyjno - biurowa,
- Akademia Linuxa,
- grafiki komputerowej
- kelnerskiego
- księgowości komputerowej
- języka angielskiego
- obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie.

Zajęcia realizowane są na terenie Miasta Sokołów Podlaski, w dniach i godzinach dostosowanych do potrzeb i możliwości uczniów.