Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 15 października 2012 roku w Sokołowski Ośrodku Kultury odbył się Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej organizowany przez Powiatr Sokołowski oraz Zespół Szkół Nr 1.

Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Szkół

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzę satysfakcji z pracy pedagogicznej, poczucia ważności wykonywania zawodu, aby przywiązanie i wdzięczność uczniów wynagradzała Wam trudy niełatwej pracy, a pamięć wychowanków sprzed lat stanowiła dowód na to, jak ogromną rolę spełniliście w ich życiu.

Życzę Wam, aby niełatwa misja nauczyciela, pedagoga i wychowawcy przynosiła jeszcze lepsze efekty i satysfakcję.

Proszę przyjąć także najlepsze życzenia zdrowia, zadowolenia,  optymizmu i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Te życzenia kierował Pan Starosta Leszek Iwaniuk w imieniu Zarządu Powiatu Sokołowskiego do wszystkich pracowników placówek oświatowych z terenu powiatu sokołowskiego.

Podczas uroczystości wręczono akty nadania tytułu nauczyciela mianowanego, które otrzymali:

• Aneta Anna Czerkas

• Justyna Magdalena Maćkowiak,

• Ewa Anna Mikołajczuk,

• ksiądz dr Krzysztof Malinowski,

• Agata Mosiej,

• Renata Skwierczyńska,

• Magdalena Siemion

• Agnieszka Maria Sobiczewska,

• Katarzyna Turos

Tegoroczne nagrody Zarządu Powiatu Sokołowskiego  za wyróżniające osiągnięcia dydaktyczno - wychowawcze trafiły do:

• Małgorzaty Baranowskiej,

• Beaty Biernat,

• Marcina Celińskiego,

• Iwony Ciałkiewicz,

• Elżbiety Frączek,

• Doroty Kalinowskiej,

• Grzegorza Nowotniaka,

• Teresy Wrzosek

Nagrody zostały wręczone przez: Pana Leszka Iwaniuka - Starostę Sokołowskiego; Panią Martę Sosnowską - Wicestarostę Sokołowską; Pana Tadeusza Mroza - Członka Zarządu Powiatu Sokołowskiego.

Wyróżnieni zostali również nauczyciele naszych placówek przez dyrektorów szkół.

Obchody tegorocznego Dnia Edukacji Narodowej umilił nam występ Koła teatralnego z Zespołu Szkół Nr 1 oraz szkolnego zespołu muzycznego Szara Band.

Kierujemy serdeczne podziękowania dla Pani Krystyny Romańczuk i Jacka Jackowskiego za profesjonalne poprowadzenie uroczystości.

Paniom Krystynie Kurdzińskiej, Milenie Nowaszewskiej, Annie Jaseńczuk, Agnieszce Pachołowskiej oraz wszystkim zaangażowanym nauczycielom i uczniom.