VIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych

W dniach 8 i 9 września 2012 roku w Siedlcach odbyła się VIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych.

Z terenu powiatu sokołowskiego w Wystawie wzięli udział hodowcy:

Z terenu Gminy Kosów Lacki:

Pan Oleszczuk Edmund - Krupy
Pan Nasiłowski Jacek - Wólka Dolna
Pan Ołtarzewski Krzysztof - Dybów
Pan Bujalski Marek - Dybów
Pan Pogorzelski Adam- Dybów
Pan Pogorzelski Krzysztof - Dybów
Panowie Rytel - Adrianik Sylwester i Krzysztof - Rytele Święckie

Z terenu Gminy Repki:

Pan Nowakowski Sławomir - Skrzeszew
Pan Wrzesień Piotr - Skwierczyn Dwór
Pan Nasiłowski Dariusz - Skwierczyn Dwór

Z terenu Gminy Bielany:

Pan Paczóski Adam - Korabie
Pan Kożuchowski Zdzisław - Kożuchów
Pan Mieczkowski Jacek - Patrykozy Kolonia
Pan Stelęgowski Tadeusz - Kudelczyn

Z terenu Gminy Sterdyń:

Państwo Wrzosek Grażyna i Robert - Dzięcioły Bliższe
Pan Sójka Wojciech - Kiełpiniec
Pani Zakrzewska Katarzyna - Dzięcioły Dalsze

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary Starosty Sokołowskiego oraz upominki.  Wręczone przez  Wicestarostę Panią Martę Sosnowską oraz Członka Zarządu Pana Tadeusza Mroza.

Po prezentacji zwierząt oraz wnikliwej ocenie komisji zostały wyłonione w poszczególnych grupach najpiękniejsze zwierzęta, którym nadano tytuły Super championa, Championów i Vice-Championów.
Aż cztery prestiżowe tytuły, w tym tytuł SUPER CHAMPIONA przypadły krowie P. Jacka Mieczkowskiego z miejscowości Patrykozy-Kolonia.
Kolejne tytuły zdobyły krowy P. Dariusza Nasiłowskiego z miejscowości Skwierczyn Dwór oraz Edmunda Oleszczuka z miejscowości Krupy
Championów i Vice-Championów znajdziemy również u Panów Sylwestra i Krzysztofa Rytel - Adrianik z miejscowości Rytele Święckie.

Gratulujemy wszystkim wystawcom z terenu powiatu, i liczymy na powtórzenie tegorocznych sukcesów na kolejnej wystawie.