Stypendyści wyróżnieni na Sesji Rady Powiatu

W dniu 14 marca 2013 r. na sesji Rady Powiatu Sokołowskiego Przewodniczący Rady Powiatu Sokołowskiego - Pan Andrzej Minarczuk i Starosta Sokołowski - Pan Leszek Iwaniuk wręczyli Listy Gratulacyjne stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2012/2013 i uczniowi osiagającemu wysokie wyniki w nauce szkół prowadzonych przez Powiat Sokołowski. W uroczystości uczestniczyli rodzice, wychowawcy i dyrektorzy szkół.

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów:

• Karolina Olszewska - uczennica klasy III I Liceum Profilowanego w Zespole Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim,

• Damian Wąsowski - uczeń klasy IV technikum logistycznego w Zespole Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim,

• Ewa Witkowska - uczennica klasy III I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim.

• Łukasz Łokieć - uczeń klasy II I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim otrzymał List Gratulacyjny za wysokie wyniki w nauce - średnia ocen powyżej 5,2.