Spotkanie Wielkanocne w Zespole Szkół Specjalnych

W imieniu społeczności szkolnej Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Sokołowie Podlaskim Pani Dyrektor Beata Biernat  zaprosiła na wspólne przeżywanie Wielkopostnych Zamyśleń oraz na uroczyste Śniadanie Wielkanocne. Uroczystość odbyła sie 25 marca 2013 r. W spotkaniu uczestniczyła cała społeczność szkolna, dzieci i młodzież, rodzice uczniów, pracownicy administracji i obsługi, nauczyciele i wychowawcy oraz zaproszeni goście.
Organ prowadzący reprezentowali: Pani Marta Sosnowska - Wicestarosta Sokołowski wraz z Panem Janem Godlewskim - członkiem Zarządu Powiatu Sokołowskiego.  Przekazali w imieniu Pana Starosty Leszka Iwaniuka i własnym najserdeczniejsze życzenia świąteczne i wręczyli uczniom po  symbolicznym czekoladowym zajączku Panie:  Sylwia Osipiuk - zastępca Dyrektora Delegatury w Siedlcach Kuratorium Oświaty w Warszawie i Dorota Skrzypek - wizytator reprezentowały organ nadzoru pedagogicznego. Uczestniczyli również : Pani Maria Koc - radna Sejmiku Mazowieckiego, księża   z zaprzyjaźnionych parafii: ks. Stanisław Stachal i ks. kanonik Stanisław Bogusz, dyrektorzy jednostek oświatowych prowadzonych przez Powiat Sokołowski: Małgorzata Baranowska, Teresa Wrzosek i Marcin Celiński.