Koncert Dziękczynny

Z okazji dziękczynienia za dar pontyfikatu w 20 rocznicę wizyty Jana Pawła II w naszej diecezji, pokrywającą się z 20-leciem samorządu terytorialnego w Polsce w Parafii Miłosierdzia Bożego w Sokołowie Podlaskim 16 czerwca odbył się koncert w przepięknym wykonaniu wybitnych artystów polskiej estrady oraz scholi przyparafialnej.

czytaj więcej

III Mistrzostwa Powiatu Sokołowskiego w Szachach

W niedzielę 16 czerwca, w budynku sokołowskiej pływalni rozegrano III Mistrzostwa Powiatu Sokołowskiego, zorganizowane przez Sokołowskie Towarzystwo Szachowe. W zawodach wystartowało 28 zawodników z Sokołowa Podlaskiego, Węgrowa, Łomży i Mielnika.

czytaj więcej

Seminarium "Jestem aktywny lokalnie"

W dniu 11 czerwca 2019 roku odbyło się pierwsze Seminarium Edukacyjne Jestem aktywny lokalnie dla uczniów szkół ponadpodstawowych z Powiatu Sokołowskiego. Organizatorami spotkania były: Publiczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Sokołowie Podlaskim i Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim. Seminarium odbyło się w sali konferencyjnej Powiatowego Urzędu Pracy w Sokołowie Podlaskim – ul. Oleksiaka Wichury 3.

czytaj więcej

Sukces Grupy Preteksty na Mazowieckim Festiwalu Teatrów Amatorskich

19. Mazowiecki Festiwal Teatrów Amatorskich odbył się 15 czerwca. Uczestnikami były zespoły, które są finalistami konkursów teatralnych z tego roku. Grupa Preteksty z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim współpracująca z Sokołowskim Ośrodkiem Kultury została zakwalifikowana jak laureat Srebrnej Maski I stopnia.

czytaj więcej

Podsumowanie Powiatowych Konkursów Przedmiotowych dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

12 czerwca odbyło się podsumowanie kolejnej edycji Powiatowych Konkursów Przedmiotowych dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych, organizowanych przez I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej- Curie pod patronatem Starosty Sokołowskiego.

czytaj więcej

Uczeń I Liceum finalistą ogólnopolskiego konkursu z fizyki

Uczeń pierwszej klasy politechnicznej z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim osiągnął doskonały wynik w najpopularniejszym ogólnopolskim konkursie fizycznym „Lwiątko”.

czytaj więcej

Koncert Dziękczynny za dar pontyfikatu Jana Pawła II

Koncert odbędzie w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Sokołowie Podlaskim 16 czerwca o godz. 18:00 (po mszy świętej)

czytaj więcej