Ćwiczenia powiatowe LAS 2019

W dniu 16 kwietnia odbyły się na terenie leśnictwa „Treblinka” połączone ćwiczenia jednostek Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego przy udziale pracowników Nadleśnictwa Sokołów.

czytaj więcej

Starosta Elżbieta Sadowska w SP ZOZ

We wtorek, 16 kwietnia, starosta Elżbieta Sadowska spotkała się z dyrekcją, pracownikami i przedstawicielami Rady Społecznej SP ZOZ  w Sokołowie Podlaskim.  Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w imieniu Zarządu i Rady Powiatu złożyła zebranym życzenia świąteczne i podziękowała za codzienną pracę na rzecz mieszkańców powiatu i dla dobra szpitala.

czytaj więcej

XVIII Jarmark Wielkanocny za nami

Po raz XVIII Sokołowski Ośrodek Kultury zorganizował świąteczny Jarmark Wielkanocny. Jarmark zgromadził wystawców z terenu powiatu sokołowskiego, siedleckiego, siemiatyckiego i węgrowskiego.

 

czytaj więcej

Ruszają kolejne inwestycje w ramach RIT

W dniu 17 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Sokołowie Podlaskim starosta Elżbieta Sadowska i wicestarosta Ryszard Domański podpisali w imieniu Powiatu Sokołowskiego umowę z firmą Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycji Drogowych „Drog-Inwest” Daniel Kosmalski na wykonanie na odcinku Grodzisk – Nieciecz Włościańska konstrukcji pod budowę komunikacyjnej ścieżki rowerowej o długości ponad 3 km oraz na wykonanie odwodnienia w ramach projektu pn. „Utworzenie centrum przesiadkowego w Sokołowie Podlaskim wraz z rozbudową powiązanego z nim układu komunikacyjnego Powiatu Sokołowskiego”.

czytaj więcej

XII Ogólnopolski Halowy Turniej Drabin Hakowych

W dniu 11 kwietnia w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Sokołowie Podlaskim odbył się XII Ogólnopolski Halowy Turniej Drabin Hakowych. Zawody rozegrane zostały w konkurencji  Wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni.

czytaj więcej

Wicewojewoda Sylwester Dąbrowski w Sokołowie Podlaskim

W poniedziałek, 15 kwietnia, na placu przed Starostwem Powiatowym mieszkańcy miasta i powiatu spotkali się z wicewojewodą mazowieckim Sylwestrem Dąbrowskim.

czytaj więcej

V sesja Rady Powiatu Sokołowskiego

Podczas V sesji Rady Powiatu Sokołowskiego w dniu 10 kwietnia radni przyjęli sprawozdania powiatowych jednostek i służb za rok 2018 oraz wybrali członków komisji konkursowej, która przeprowadzi postępowanie na stanowisko dyrektora SP ZOZ w Sokołowie Podlaskim.

czytaj więcej