Śpiewająco o zdrowiu

Po raz piąty odbył się w GOKiS w Sterdyni Festiwal Piosenki o Zdrowiu, którego współorganizatorem jak i organem wspomagającym finansowo jest Starostwo Powiatowe w Sokołowie Podlaskim. 

czytaj więcej

Zaproszenie na zawody strzeleckie

 28 maja 2017 r.  w Sokołowie Podlaskim odbędą się Zawody Strzeleckie o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. Edycja 2017. Zapraszamy zawodników uprawiających strzelectwo sportowe do czynnego udziału w następujących konkurencjach strzeleckich:

czytaj więcej

Etap powiatowy konkursu – rozstrzygnięty

11 maja w Starostwie Powiatowym w Sokołowie Podlaskim odbyło się podsumowanie eliminacji powiatowych IX  edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni ! ”ogłoszonego przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej Szefa  Obrony Cywilnej, którego celem było przedstawienie profesjonalnej formacji, jaką jest Państwowa Straż Pożarna oraz podniesienie świadomości wśród dzieci i młodzieży jak unikać zagrożeń.

czytaj więcej

Najlepsze życzenia dla Mamy

Mama – jedyna i najważniejsza. Kobieta – anioł. Nawet najbardziej wyszukane słowa i prezenty nie równają się więzi dziecka z matką.Matka to dar od Boga, który kocha i kochać nas będzie. Matka to bezcenny skarb, który strzec trzeba w nocy i we dnie. Matka to na ranę plaster, kiedy jest nam smutno i źle. Matka to też czasem ster, który pilnuje byś nie zatopił się. Matka to wiara w nas, kiedy zwątpienia mam dni. Matka nam nadzieję da, kiedy straszne mamy sny. Matkę tylko jedną masz, wiec broń jej i kochaj co sił, Bo kiedy przyjdą gorsze dni, tylko Ona naprawdę pomoże Ci.

Wszystkim Mamom z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i pociechy z dzieci.

 

 

 

Otwarcie Strażnicy OSP Cukrownia i Powiatowo-Miejski Dzień Strażaka

Serdecznie zapraszamy na imprezę pn. "Otwarcie Strażnicy OSP Cukrownia i Powiatowo - Miejski Dzień Strażaka" 28 maja 2017 roku oraz Piknik rodzinny. Więcej wiadomości na plakacie

czytaj więcej

Zmiana na stanowisku Komendanta PSP

Z dniem 24 maja 2017 starszy brygadier Roman Malinowski przestał pełnić funkcję Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sokołowie Podlaskim. Na pełniącego obowiązki Komendanta PSP w Sokołowie Podlaskim został mianowany dotychczasowy zastępca komendanta - starszy brygadier Tomasz Wilk.

 

czytaj więcej

Obchody święta strażaków w Komendzie PSP

11 maja w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sokołowie Podlaskim odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Dnia Strażaka. Wśród  gości zaproszonych m.in. był st. brygadier Jarosław Kurek Mazowiecki Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej oraz Marta Sosnowska wicestarosta Powiatu Sokołowskiego. 

 

czytaj więcej