Podpisanie umowy o utworzeniu nowej pracowni informatycznej w I liceum Ogólnokształcącym w Sokołowie Podlaskim

O tym jak ważnym elementem w edukacji młodego człowieka w dzisiejszych czasach jest informatyka nikogo nie trzeba chyba przekonywać. Ogólna cyfryzacja stała się powszechna niemalże w każdej dziedzinie życia, dlatego władze samorządowe oraz dyrektorzy szkół bardzo dbają o to, aby w naszym powiecie uczniowie mieli jak najlepsze warunki edukacyjne.

czytaj więcej

Otwarcie nowo wybudowanej bazy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Sokołowie Podlaskim

W poniedziałek, 7 października, starosta Elżbieta Sadowska oraz wicestarosta Ryszard Domański wraz z wieloma przybyłymi gośćmi, między innymi: wiceministrem zdrowia Waldemarem Kraską, członkiem zarządu Województwa Mazowieckiego Janiną Ewą Orzełowską, posłami i innymi przedstawicielami lokalnych władz i społeczności, mieli zaszczyt uczestniczyć w uroczystości otwarcia nowo wybudowanej bazy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Sokołowie Podlaskim i na własne oczy obejrzeć inwestycję, która stanowi chlubę dla naszego powiatu.

czytaj więcej

Pracownicy SPZOZ w Sokołowie Podlaskim uhonorowani odznaczeniami "Zasłużony dla ochrony zdrowia"

W Starostwie Powiatowym w Sokołowie Podlaskim miała miejsce szczególna uroczystość, bowiem pracownicy sokołowskiej służby zdrowia zostali uhonorowani odznaczeniami „Zasłużony dla ochrony zdrowia” przyznanymi przez Ministra Zdrowia.

czytaj więcej

VII Sokołowski Turniej w Dwuboju Pożarniczym już za nami.

Jak dobrze przygotowani są nasi strażacy mogliśmy się przekonać w dniu 1 października w Komendzie Powiatowej PSP w Sokołowie Podlaskim, gdzie przeprowadzono VII Sokołowski Turniej w Dwuboju Pożarniczym w ramach Mazowieckiego Turnieju w Dwuboju Pożarniczym o Puchar Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

czytaj więcej

Otwarcie przebudowanych odcinków na drogach powiatowych

Dobre wiadomości dla mieszkańców gminy Kosów Lacki. W miniony wtorek 1 października odbyło się oficjalne otwarcie przebudowanych dróg powiatowych nr 3911W w Łomnej na odcinku 1,576 km oraz 4217W w miejscowościach Stara Maliszewa, Nowa Maliszewa, Guty o łącznej długości ok. 5,5 km.

czytaj więcej

Szmaragdowy jubileusz Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim

Dzień 27 września na trwałe zapisze się w historii Zespołu Szkół nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim jako wielkie święto całej społeczności szkolnej. W tym dniu obchodzony był Jubileusz 55-lecia Szkoły połączony ze zjazdem jej absolwentów.

czytaj więcej

O dwa motocykle powiększyła się flota sokołowskiej komendy

Dwa nowoczesne motocykle Honda SC51 o pojemności silnika 1261 cm, sile 93 kw trafiły do Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim.

czytaj więcej