Sportowy weekend „Dla Michała”

Zmagania sportowe przebiegały w miłej atmosferze. W piątek 8 grudnia w III Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Sokołowskiego w kategorii Juniorów wzięło udział 6 drużyn: ZS Nr 1, ZSCKR, I LO, Drużyna bez różnicy, Zespół Szif i Liceum Salezjańskie.  Najlepszą okazała się drużyna z ZS Nr 1 przed drużyną I LO i ZSCKR. Nagrody wręczył przewodniczący Jarosław Puścion, starosta Leszek Iwaniuk i dyrektor ZS Nr 1 Małgorzata Baranowska.

W sobotę 9 grudnia w III Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu w kategorii Open wzięło udział 6 drużyn: MKS Kosów Lacki, Przyjaciele z Węgrowa, Obrońcy Tytułu, Zorza Sterdyń, Absolwenci i STAR Sokołów. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Przyjaciele z Węgrowa, przed STAR Sokołów i MKS Kosów Lacki. Nagrody wręczał przewodniczący Jarosław Puścion i sędzia Waldemar Janowicz.

W niedzielę 10 grudnia do Turnieju Piłki Halowej o Puchar Starosty Sokołowskiego zgłosiło się 16 drużyn: Marynarze Krawczyka, Splif squad, Chodów, DARGAZ, Jabłonianka, Seventeen, Dzierzby, LKS, OSiR, MTS, Nieciecz, FG Grochów, Drużyna z Gliwic, Czekanów, BKT, Amag. Najlepsza okazała się drużyna DARGAZU przed Drużyną z Gliwic i OSiR Sokołów. Królem strzelców został Hubert Fabisiak. Najlepsze drużyny otrzymały puchary i drobne nagrody rzeczowe od przewodniczącego Jarosława Puściona i starosty Leszeka Iwaniuka. Podsumowano także Letni Turniej Piłkarskich Siódemek i XVIII Edycję Powiatową Piłkarskich Siódemek. Taneczny popis na hali sportowej dla uczestników turnieju dali tancerze pochodzący z Sokołowa Podlaskiego Emil i Kacper Benykciukowie uczestnicy programu MAM TALENT, którzy wraz ze wszystkimi wykrzyczeli „Michał wracaj do nas”. Bracia Benedykciukowie cieszyli się, że wygospodarowali czas by przyjechać do Sokołowa i wesprzeć duchowo Michała, a jednocześnie zatańczyć przed Sokołowską publicznością.

Podczas weekendu na hali sportowej przy ZS Nr 1 harcerze zbierali datki do puszek na rehabilitację Michała, a sportowcy nie szczędzili grosza.