Sukces uczniów z "Szarej"

27 lutego w hali sportowej przy Zespole Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim  odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Do rywalizacji przystąpiło 14 zespołów dziewcząt           i chłopców.

W finale zacięty pojedynek wśród chłopców stoczyły drużyny z ZS Nr1 oraz I LO. Lepsi okazali się tenisiści z Szarej wygrywając 3:1, ostatecznie zdobywając tytuł mistrza Powiatu Sokołowskiego.

Równie zacięty pojedynek o 3 miejsce stoczyły drużyny z ZS CKR. Trzecie miejsce przypadło drużynie ZS CKR 2.

Wśród dziewcząt  minimalnie lepsze okazały się tenisistki z I LO, wygrywając w finale z dziewczętami  z ZS Nr 1. Tenisistkom z Szarej przypadł tytuł wicemistrzyń powiatu, co  jest dużym sukcesem.

Zawodniczki i zawodnicy z ZS Nr 1 wystąpili w składzie: Angelika Frączak i Sylwia Nasiłowska, drugi zespół dziewcząt: Aleksandra Kur i Dorota Parafińczuk. Mistrzowie powiatu to: Kacper Wilk i Konrad  Kierylak. Drugi zespół chłopców to Marcin Osuch i Kamil Chudzik. Opiekunem tenisistów z Szarej jest Bogusław Kwiatkowski.

Sędziami  zawodów byli Elżbieta Markowicz-Wcisłak oraz  Radosław Kozieradzki, a organizatorem turnieju Powiatowy Szkolny Związek Sportowy  w Sokołowie Podlaskim.

Pamiątkowe medale i dyplomy wręczyła zwycięzcom  z-ca Dyrektora  ZS Nr 1 Beata Pękała.

Drużyny dziewcząt i chłopców będą reprezentować ZS Nr 1  i Powiat Sokołowski w rozgrywkach regionalnych w Siedlcach. Sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Kolejność końcowa turnieju:

Dziewczęta: