Potrójne święto w Parafii Miłosierdzia Bożego w Sokołowie Podlaskim

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego w Sanktuarium w Sokołowie Podlaskim miała miejsce potrójna uroczystość: odpust parafialny, Jubileusz 25 – lecia parafii Miłosierdzia Bożego i 25 -lecie kapłaństwa proboszcza ks. Krzysztofa Stanisława Kisielewicza.

Na uroczystą celebrowaną sumę pod przewodnictwem ks. bp Antoniego Dydycza przybyli licznie zaproszeni goście: księża, władze samorządowe, służby kościelne, służby mundurowe, przedstawiciele urzędów, kół działających przy parafii,  szkół, przedszkoli oraz poczty sztandarowe. W oprawę podniosłej uroczystości włączyła się także Orkiestra Dęta OSP Cukrownia. Uroczystość była transmitowana przez katolickie Radio Podlasia. Po uroczystej procesji rozpoczęły się podziękowania i życzenia dla jubilata  ks. Krzysztofa Stanisława Kisielewicza. Wśród licznie przybyłych delegacji była także z Powiatu Sokołowskiego w osobach Leszka Iwaniuka – starosty sokołowskiego i Marty Sosnowskiej – wicestarosty. Starosta dziękował za współpracę, duszpasterskie działania wypełniane z ogromnym zaangażowaniem na rzecz mieszkańców Powiatu Sokołowskiego, oraz życzył zdrowia i obfitego błogosławieństwa , wytrwałości i zadowolenia z  pełnienia posługi kapłańskiej przez  wiele kolejnych lat. Zebrani na uroczystości wyśpiewali na cześć Jubilata  „Życzymy, życzymy…” . Po uroczystościach można było nabyć książkę „To Bóg wzniósł ten przybytek  25 lat Sanktuarium  Miłosierdzia Bożego w Sokołowie Podlaskim”.