Licealistki Mistrzyniami Regionu w Piłce Koszykowej

Drużyna dziewcząt z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim na Mistrzostwach Regionu w piłce koszykowej zajęła I miejsce.

Mistrzynie z I Liceum pokonały zespoły z ZS nr 1 w Sokołowie Podlaskim, II Liceum z Siedlec, ZS nr 1 z Mińska Mazowieckiego.

1 MIEJSCE - I LO SOKOŁÓW PODLASKI;

2 MIEJSCE - ZS NR 1 SOKOŁÓW PODLASKI

3 MIEJSCE - II LO SIEDLCE

4 MIEJSCE - ZS MIŃSK MAZOWIECKI

Dziewczyny wykazały się opanowaniem, doskonałymi umiejętnościami taktycznymi, zaangażowaniem. Stanowią doskonały, zgrany zespół.

Skład drużyny I Liceum: Magdalena Szkop, Karolina Zieniewska, Marta Tomczuk, Maja Haponik, Aleksandra Iwaniuk, Natalia Pietrzak, Patrycja Bogusz, Karolina Pytlak, Maria Maleszewska, Paulina Młynarczuk, Julia Jedlińska.

Skład zespołu ZS Nr 1: Magdalena Pingwara, Maria Kaczmarczyk, Weronika Jaworska, Klaudia Mężyńska, Alicja Karabin, Ewa Kisielińska, Paulina Grzymała, Klaudia Lewandowska, Kinga Ksionek, Dominika Woźniak.

Gratulujemy!