Święto Konstytucji 3 Maja w Sokołowie

Tegoroczne uroczystości z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w Sokołowie Podlaskim rozpoczęły się koncelebrowaną Mszą Świętą w kościele konkatedralnym w intencji Ojczyzny. Mieszkańcy Sokołowa Podlaskiego włączyli się w uroczyste obchody narodowego święta.  Po Eucharystii odbył się przemarsz ulicami Sokołowa w rytm podawany przez Orkiestrę Dętą OSP. Poczty sztandarowe, delegacje instytucji, organizacji, zakładów pracy oraz szkół złożyły kwiaty pod pomnikami:

Żołnierzy Armii Krajowej, Księdza Stanisława Brzóski i Czynu Niepodległościowego, składając hołd poległym bohaterom. Wśród nich nie zabrakło delegacji  Zarządu Powiatu Sokołowskiego, Radnych Powiatowych oraz szkół prowadzonych przez Powiat Sokołowski.

Święto w relacji fotograficznej.