Pierwsza Umowa podpisana w ramach RIT

W dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym w Sokołowie Podlaskim o godzinie 13:00 starosta sokołowski Leszek Iwaniuk i wicestarosta Marta Sosnowska podpisali umowę z firmą TECHBUD Jakub Makowiecki Roboty drogowo – budowlane w ramach projektu pn: „Utworzenie centrum przesiadkowego w Sokołowie Podlaskim wraz z rozbudową powiązanego z nim układu komunikacyjnego Powiatu Sokołowskiego” .

Podpisana umowa jest pierwszą z kilkunastu na roboty budowlane w ramach realizowanego projektu i dotyczy rozbudowy ulic Piłsudskiego, Ks. J. Bosco, Bartoszowej wraz z budową kanalizacji deszczowej oraz Wojska Polskiego z budową kanalizacji deszczowej. Roboty branżowe rozpoczną się 8 maja 2018 r., a planowany termin wykonania zadania to 15 wrzesień 2018 r.