Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego.

 

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy

szkół i placówek oświatowych,

Szanowni Rodzice,

Drodzy Uczniowie

 

      Zakończenie zajęć edukacyjnych, to dla każdej społeczności szkolnej szczególny dzień, który jest zwieńczeniem miesięcy nauki i wytężonej pracy Uczniów, Nauczycieli i wszystkich Pracowników szkoły. Jest to też najlepsza okazja do podsumowań, okazania wdzięczności i złożenia życzeń.     

     Drodzy Uczniowie! przed Wami piękny czas! Bez sprawdzianów i kartkówek za to pełen słońca, beztroski i radości. Pragniemy pogratulować Wam uzyskanych ocen i wszystkiego tego, czego nauczyliście się w tym roku szkolnym. Wierzymy, że opuszczacie dzisiaj szkołę z nowymi wiadomościami, umiejętnościami, bogatsi o kolejne doświadczenia. Jeśli jednak czujecie, że stać Was na więcej, a Wasze świadectwo mogłoby wyglądać lepiej, to pamiętajcie by więcej pracować w przyszłym roku. Chcemy życzyć Wam bajecznych i słonecznych wakacji, pełnych przygód i dobrej zabawy. Spędźcie je aktywnie i zbierzcie wiele miłych wspomnień. Podczas wypoczynku pamiętajcie jednak o bezpieczeństwie swoim i innych. Apelujemy i prosimy! Unikajcie niebezpiecznych zachowań, bądźcie ostrożni i rozsądni – tak abyście wszyscy z tych wakacji powrócili wypoczęci i gotowi na kolejny rok nauki.                                                                                  W tym miejscu pragniemy złożyć ogromne podziękowania Dyrekcji, wszystkim Pedagogom i Pracownikom szkoły. Dziękujemy Wam za kolejny rok pracy  z młodzieżą, dziękujemy za Waszą troskę, cierpliwość i wyrozumiałość. Dziękujemy za to, że dzięki Wam nasze dzieci wiedzą i potrafią coraz więcej. Teraz nadchodzi czas relaksu i zasłużonego odpoczynku. Państwu również pragniemy życzyć udanych i pięknych wakacji.      

    Szanownym Rodzicom, chcielibyśmy podziękować za zaangażowanie w życie Szkoły i owocną współpracę na rzecz dobra całej społeczności szkolnej.

                                            Z życzeniami udanych i bezpiecznych wakacji.

 

 

                                                 Przewodniczący                                   

                                                 Rady Powiatu                    Wicestarosta                               Starosta Sokołowski

                                              Jarosław Puścion               Marta Sosnowska                             Leszek Iwaniuk

                 

                                                                                        Sokołów Podlaski, 22 czerwca 2018 roku