Najlepsi w Województwie

Po dwudniowej zaciętej rywalizacji podczas „XIX Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Sporcie Pożarniczym” strażacy Komendy Powiatowej PSP w Sokołowie Podlaskim byli najlepsi.

W mistrzostwach wzięło udział 9 drużyn z 38 Komend Powiatowych/Miejskich PSP z terenu woj. mazowieckiego, wyłonionych w ramach przeprowadzonych stref eliminacyjnych, oraz gospodarz zawodów.

Zawody zostały rozegrane w 4 konkurencjach, w których funkcjonariusze KP PSP w Sokołowie Podlaskim wywalczyli I miejsce przed KM PSP Siedlce i KP PSP Płońsk.

Indywidualnie w dwuboju pożarniczym (pożarniczy tor przeszkód 100 m., drabina hakowa)   funkcjonariusz sokołowskiej komendy uplasował się na 3 miejscu  podium.

Komenda Powiatowa PSP w Sokołowie Podlaskim po raz drugi sięgnęła po zwycięstwo w najważniejszych dla strażaków zawodach, pierwszy raz tytuł mistrza uzyskała w 2012 roku.

Gratulujemy i cieszymy się z sukcesu Strażaków.