Piknik Firmowy

Zakłady Mięsne „Zakrzewscy” to jednaznajlepszych firm województwa mazowieckiego, a także Polski, co potwierdzatytuł  DIAMENT POLSKIEJ GOSPODARKI 2017  oraz  REKOMENDOWANA MARKA POLSKIEJ GOSPODARKI 2017 otrzymany za wysokie standarty etyki, rzetelności i wiarygodności oraz za budowanie na tych wartościach swojej marki.

Po raz kolejny właściciele: Dariusz Zakrzewski i Janusz Zakrzewski zorganizowali piknik dla pracowników i ich rodzin oraz gości zaproszonych, na którym świętowali 21 lat bycia na rynku i 15 – lecie Firmy „ZAKRZEWSCY” w Kosowie Lackim. Wśród gości zaproszonych był starosta Leszek Iwaniuk i przewodniczący Rady Powiatu Jarosław Puścion, którzy gratulowali dynamicznego rozwoju firmy, wzoru polskiej przedsiębiorczości.Dziękowali za promocję Ziemi Sokołowskiej w kraju i poza jego granicami oraz za wspomaganie samorządów i mieszkańców Powiatu Sokołowskiego. Życzyli dalszego rozwoju Firmy właścicielom, a pracownikom satysfakcji z wykonywanej pracy oraz pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Imprezie towarzyszyły koncerty i konkursy dla dzieci i dorosłych.