Wybory Samorządowe 2018

Zestawienie wyników głosowania w okręgu wyborczym nr 2
Zestawienie wyników głosowania w okręgu wyborczym nr 3
Zestawienie wyników głosowania w okręgu wyborczym nr 4

PLAN DYŻURÓW Powiatowej Komisji Wyborczej w Sokołowie Podlaskim w wyborach samorządowych zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

PLAN DYŻURÓW - Komisarzy Wyborczych w Siedlcach i Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Siedlcach w wyborach samorządowych zarządzonych na dzień 21października2018 r.

OBWIESZCZENIE Powiatowej Komisji Wyborczej w Sokołowie Podlaskim z dnia 2 października 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Powiatu Sokołowskiego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Informacja Powiatowej Komisji Wyborczej  w Sokołowie Podlaskim - dyżury

OBWIESZCZENIE Komisarza Wyborczego w Siedlcach I z dnia 27 września 2018 r.

Informacja Powiatowej Komisji Wyborczej  w Sokołowie Podlaskim

Informacja Przewodniczącego Powiatowej Komisji Wyborczej z dnia 11 września 2018 r.

POSTANOWIENIE Komisarza Wyborczego w Siedlcach I z dnia 10 września 2018r. w sprawie powołania Powiatowej Komisji Wyborczej w Sokołowie Podlaskim

OBWIESZCZENIE STAROSTY SOKOŁOWSKIEGO o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w okręgach wyborczych oraz siedzibie Powiatowej Komisji Wyborczej w Sokołowie Podlaskim