Walki Formuły MMA po raz pierwszy w Powiecie Sokołowskim

W minioną sobotę do powiatowej hali sportowej przy Zespole Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim na trzecią edycje Gali Armia Fight Night, przybyły tłumy miłośników mieszanych sztuk walk  z całej Polski. Gala odbyła się pod patronatem przewodniczącego Rady Powiatu Sokołowskiego Jarosława Puściona. Współgospodarzem wydarzenia sportowego był starosta Leszek Iwaniuk. Gościem specjalnym był zawodnik formuły MMA pochodzący z terenu powiatu sokołowskiego Daniel Omielańczuk.

W poszczególnych narożnikach można było zobaczyć m.in. Bartosza Fabińskiego, Michała Kitę, Antoniego Chmielewskiego czy też Roberta Jocza oraz kilku zawodowych żołnierzy. W walce wieczoru wystąpił niepokonany Krzysztof Gutowski (6-0, 6 KO), trenujący na co dzień w Berkut WCA Fight Team a jego rywalem był Aymerica Uneau (9-10, 3 KO, 4 SUB). Krzysztof Gutowski w pierwszej rundzie miał ogromne problemy z Francuzem, jednak w drugiej rundzie pokonał Aymerica Uneau przez nokaut techniczny i była to jego szósta wygrana przez nokaut, a druga w organizacji Armia Fight Night. Genialną walkę stoczyło również dwóch zawodników wagi koguciej Patryk Surdyn i Igor Wojtas.

W trakcie gali ponad tysięczna publiczność miała możliwość obejrzenia ciekawych pojedynków.

Wyniki walk gali Armia Fight Night:

MMA 61 kg: Patryk Surdyn pokonał decyzją sędziów Igora Wojtasa
MMA 81 kg: Jacek Bednorz pokonał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie Vitaly'ego Ulicha
MMA 70 kg : Maciek Kierzkowski pokonał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie Aleksieja Biruha
MMA do 120 kg Konrad Dziczek pokonał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie Filipa Toe
MMA 80: Karol Skrzypek pokonał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie Yehora Kniazhentseva
K1 93 kg: Mateusz Kopeć pokonał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie szer. Damiana Kosiorka
MMA pro-am 84 kg Damian Floriańczyk pokonał decyzją sędziów Michała Rabieja