„Budowa placu sportowo-rekreacyjnego sprzyjającego aktywności fizycznej oraz rozwijaniu siły, zręczności i wytrzymałości przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim”

Na terenie przy I Liceum Ogólnokształcącym w Sokołowie Podlaskim w trakcie budowy jest plac sportowo-rekreacyjny sprzyjający aktywności fizycznej oraz rozwijaniu siły, zręczności
i wytrzymałości. Będzie spełniać warunki ogólnodostępności z nieodpłatnym dostępem dla mieszkańców i turystów oraz służył masowemu uprawianiu sportu.

Projekt obejmuje zadanie jednoetapowe, zakłada zakup i montaż trwałych urządzeń sportowo – rekreacyjnych oraz dostawę i montaż stojaka na rowery, tablicy z regulaminem użytkowania placu, dwóch ławek do siedzenia i kosza na śmieci. Urządzenia zamontowane zostaną na nawierzchni z płyt elastycznych.

Wyposażenie terenu to urządzenia siłowni ( Prasa-wioślarz, Rower – jeździec, Wyciąg – krzesło, Biegacz – orbitrek, Twister – steper, Zestaw street workout), urządzenia treningowego (Sztanga, Worek treningowy), oraz materac wyhamowujący do skoków.

Inwestycja realizowana jest przy pomocy środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2018”