I LICEUM MISTRZEM POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim zostali Mistrzami Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców. Podczas powiatowych rozgrywek 19 i 23 listopada zarówno drużyna dziewcząt i chłopców zakończyły sportowe zmagania zwycięstwem.

Organizatorem zawodów był Powiatowy Związek Sportowy. Mistrzostwa odbyły się w Hali sportowej ZS nr 1 w Sokołowie Podlaskim.

Turniej dziewcząt:

1 MIEJSCE - ILO
2 MIEJSCE - ZS nr 1
3 MIEJSCE - SLO
4 MIEJSCE – ZSCKR

Turniej chłopców:

1 MIEJSCE - ILO
2 MIEJSCE - ZS nr 1
3 MIEJSCE – ZSCKR

Skład zwycięskich drużyn:

Drużyna dziewcząt: Aleksandra Dec, Aleksandra Iwaniuk, Julia Jedlińska, Natalia Pietrzak, Olga Goś, Oliwia Tryc, Patrycja Bogusz, Wiktoria Jastrzębska, Wiktoria Maślanka, Zuzanna Bierdzińska – opiekunem drużyny Piotr Kosieradzki – nauczyciel I LO;

Drużyna chłopców: Patryk Gorczyca, Michał Jaszczuk, Patryk Kucharczyk, Patryk Laskowski, Sebastian Miłkowski, Michał Paluch, Łukasz Parzonka, Łukasz Sadłowski, Michał Tomczak, Łukasz Wasilewski, Kamil Wcisłak, Damian Zabijak  – opiekunem drużyny Grzegorz Wyszomierski – nauczyciel I LO.

Gratulujemy