Moimi oczami

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim 4 grudnia  odbyło się podsumowanie i rozdanie nagród konkursu plastycznego pn.  „100 rocznica odzyskania niepodległości w moich oczach". Konkurs został zorganizowany przez Filię Biblioteki Pedagogicznej w Sokołowie Podlaskim i Powiat Sokołowski, który ufundował laureatom nagrody.

Przygotowana prezentacja prac  przez pracowników biblioteki odzwierciedlała włożony trud i osobisty stosunek autorów prac plastycznych  do tematu „… niepodległości w moich oczach”. Z pośród nadesłanych 200 prac w różnych kategoriach wiekowych, komisja konkursowa wyłoniła 43 najlepsze. Starosta Elżbieta Sadowska wręczając nagrody osobiście każdemu laureatowi gratulowała zaangażowania, umiejętności plastycznych, a także znajomości historii. Dziękowała obecnym za udział w konkursie i organizatorom za włożony trud. Zaprosiła również do udziału w kolejnych organizowanych konkursach.

Laureaci konkursu 

Klasy I-III

I miejsce

Adrian Chodowiec - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokołowie Podlaskim

Gabriela Lachowska - Zespół Oświatowy w Grochowie

II miejsce

Łucja Szymańczuk - Szkoła Podstawowa w Kosowie Lackim

Natalia Nasiłowska - Zespół Oświatowy w Nowej Wsi

III miejsce

Anna Skrzeczkowska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podlaskim

Wyróżnienia

Mateusz Sawicki -  Publiczna Szkoła Podstawowa w Wyrozębach -Podawcach

Paula Kisielińska - Zespół Oświatowy w Grochowie

Stanisław Chmielewski -Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokołowie Podlaskim

Małgorzata Bielecka - Zespół Oświatowy w Nowej Wsi

Amelia Osińska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokołowie Podlaskim



Klasy IV-VI

I miejsce

Czarek Derkacz - Zespół Oświatowy w Bielanach

II miejsce

Gabriela Wysocka - Zespół Oświatowy w Nowej Wsi

Amelia Jaroszewska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokołowie Podlaskim

Natalia Stańczuk - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podlaskim

Matylda Onyśk - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokołowie Podlaskim

III miejsce

Aleksandra Dmowska - Zespół Oświatowy w Rozbitym Kamieniu

Otylia Grelik - Zespół Oświatowy w Skibniewie


Wyróżnienia

Julia Oleszczuk - Szkoła Podstawowa w Zembrowie

Amelia Trzcińska - Zespół Oświatowy w Bielanach

Wiktoria Lachowska - Zespół Oświatowy w Grochowie

Jakub Osiński - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokołowie Podlaskim

Katarzyna Laskowiecka - Szkoła Podstawowa w Kosowie Lackim

Julian Olszewski - Zespół Oświatowy w Grochowie

Nikola Toczyska - Zespół Oświatowy w Nowej Wsi

Krzysztof Derkacz - Zespół Oświatowy w Bielanach

Jakub Pawluk - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokołowie Podlaskim

Natalia Siemieniuk - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podlaskim


 

Gimnazja / Klasy VII-VIII

I miejsce

Magdalena Lipka - Publiczna Szkoła Podstawowa w Wyrozębach -Podawcach

Julia Pytlak - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokołowie Podlaskim

II miejsce

Natalia Paczóska - Publiczne Gimnazjum nr 1 w Grochowie

Martyna Bachmura - Zespół Oświatowy w Rozbitym Kamieniu

Dominika Wesołowska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podlaskim

III miejsce

Diana Zawadzka - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokołowie Podlaskim

Karolina Ajdys - Publiczne Gimnazjum w Kosowie Lackim

Monika Bielińska - Zespół Oświatowy w Rozbitym Kamieniu

Wyróżnienia

Paulina Józwiak- Zespół Szkół w Ceranowie

Ewelina Laskowiecka - Szkoła Podstawowa w Kosowie Lackim

Roksana Soszyńska - Zespół Oświatowy w Rozbitym Kamieniu


Szkoły Średnie / Dorośli

I miejsce

Eliza Księżopolska - Zespół Szkół nr 1 w Sokołowie Podlaskim

Anna Kańkowska - Rogala

II miejsce

Mariola Zduniak - Środowiskowy Dom Samopomocy w Sokołowie Podlaskim

Wyróżnienia

Agnieszka Bednarczyk - Środowiskowy Dom Samopomocy w Sokołowie Podlaskim

Krzysztof Jóźwiak - Środowiskowy Dom Samopomocy w Sokołowie Podlaskim