Nowe radiowozy dla sokołowskiej Policji

25 stycznia w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim podczas uroczystego apelu odbyło się przekazanie 4 nowych radiowozów dla sokołowskiej Policji. Powiat Sokołowski reprezentowali Przewodniczący Rady Powiatu – Jacek Odziemczyk oraz Wicestarosta Ryszard Domański.

Zakup nowych aut był możliwy dzięki zaangażowaniu Komendanta Powiatowego Policji – insp. mgr inż. Wiesława Nasiłowskiego oraz wsparciu finansowemu Powiatu Sokołowskiego oraz gmin Bielany, Repki, Sokołów Podlaski, Jabłonna Lacka, Sterdyń i Sabnie.

Tabor Komendy Powiatowej Policji wzmocnią: dwa samochody oznakowane Opel Astra i Kia Ceed, a także dwa samochody nieoznakowane Opel Mokka i Opel Astra.

Radiowozy będą wykorzystywane przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego, Wydziału Kryminalnego i Posterunku Policji w Sterdyni.

Zdjęcia: KPP w Sokołowie Podlaskim