Posiedzenie Rady Społecznej SP ZOZ w Sokołowie Podlaskim

W dniu 5 kwietnia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się posiedzenie Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokołowie Podlaskim.

Spotkanie poprowadziła starosta Elżbieta Sadowska jako przewodnicząca Rady Społecznej SP ZOZ, a uczestniczyli w nim przedstawiciele samorządów – członkowie Rady Społecznej, senator Waldemar Kraska, p. o. dyrektora SP ZOZ Maria Sikorska wraz z pracownikami oraz przedstawiciele związków zawodowych.

Podczas posiedzenia omówiono bieżącą sytuację finansową szpitala oraz pozytywnie zaopiniowano roczne sprawozdanie z wykonania planu finansowego SP ZOZ za 2018 rok. Wybrano przedstawiciela Rady Społecznej SP ZOZ, Jerzego Błońskiego, do składu komisji konkursowej do przeprowadzenia postępowania konkursowego na wyłonienie dyrektora SP ZOZ w Sokołowie Podlaskim.