ZSCKR i Skrzeszew zwycięzcami turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu

Drużyna ZSCKR w kategorii JUNIOR i zespół ze Skrzeszewa w kategorii OPEN zwyciężyli w IV Turnieju piłki siatkowej o puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Sokołowskiego.

Turniej odbył się na hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Sokołowie Podlaskim w dniach 5 – 6 kwietnia, a udział wzięło w nim 11 drużyn z terenu powiatów sokołowskiego i węgrowskiego. Powiat węgrowski reprezentował jedyny w rozgrywkach żeński zespół UKS Miedzanka Miedzna. Sędzią głównym Turnieju był Maciej Kowalczyk.

Drużyny rywalizowały w dwóch kategoriach: JUNIOR i OPEN w systemie gry „każdy z każdym” równocześnie na dwóch boiskach. W zmaganiach kategorii JUNIOR uczestniczyły zespoły: I LO w Sokołowie Podlaskim, SLO Sokołów Podlaski, UKS Miedzanka Miedzna, ZS Nr 1 Sokołów Podlaski i ZSCKR Sokołów Podlaski. Zwycięzcami zostali:

1. ZSCKR w Sokołowie Podlaskim
2. I LO w Sokołowie Podlaskim
3. ZS Nr 1 w Sokołowie Podlaskim

Tytuł MVP zawodów juniorskich został Sebastian Nowakowski z drużyny ZSCKR.

W kategorii OPEN zmierzyły się drużyny: DRYMTYM, FC Po Nalewce, Repki, Skrzeszew,  LIDER Wyrozęby, MKS Kosów Lacki. W tej kategorii zwycięzcami zostali:

1. Skrzeszew

2. DRYMTYM

3. FC Po Nalewce.

Najlepszym zawodnikiem kategorii OPEN okazał się Piotr Błoński ze Skrzeszewa.

Zarówno drużyna ZSCKR w Sokołowie Podlaskim jak i drużyna ze Skrzeszewa otrzymały z rąk Przewodniczącego Rady Powiatu Sokołowskiego Jacka Odziemczyka pamiątkowe puchary. Każda z drużyn dodatkowo otrzymała nagrody rzeczowe. Sponsorami i fundatorami nagród byli: Sieć Sklepów TOPAZ, POLSERO Sp. z o.o., Centrum Szkoleniowe ACZE, Przedsiębiorstwo Handlowe JACEK, NATO MILITARIA Paweł Mirosz oraz Powiat Sokołowski i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim. Wręczenia nagród dokonali: Wicestarosta Ryszard Domański, Fundatorzy: Andrzej Czerkas i Jacek Kobyliński oraz Dyrektor OSIR Sławomir Chadaj i Zastępca Dyrektora ZS Nr 1 Piotr Adamczuk. W imieniu właściciela firmy POLSERO Zbigniewa Seroczyńskiego zwycięzcom Turnieju nagrodę wręczył Przewodniczący Jacek Odziemczyk. Sieć Sklepów Topaz i Zbigniewa Paczóskiego reprezentował Rafał Batorowicz.

Dziękujemy uczestnikom oraz darczyńcom i zapraszamy na kolejny Turniej.