Uczczono 9 rocznicę katastrofy smoleńskiej

10 kwietnia o godzinie 8:41, w 9. rocznicę katastrofy smoleńskiej, pod pomnikiem Księdza Brzóski w Sokołowie Podlaskim, spotkali się przedstawiciele Senatora RP Waldemara Kraski, władze samorządowe, przedstawiciele instytucji publicznych, członkowie organizacji społecznych oraz mieszkańcy powiatu.

Przy tablicy poświęconej śp. Lechowi Kaczyńskiemu złożone zostały kwiaty i zapalone znicze. Powiat Sokołowski reprezentowali: przewodniczący rady Jacek Odziemczyk, wiceprzewodnicząca rady Jolanta Ciołkowska, starosta Elżbieta Sadowska i wicestarosta Ryszard Domański. W delegacji Miasta Sokołów Podlaski znaleźli się: burmistrz Bogusław Karakula, zastępca Burmistrza Krzysztof Dąbrowski, przewodniczący rady Waldemar Hardej i sekretarz Maria Truszkowska.

Co roku, 10 kwietnia, składają kwiaty przy tablicy upamiętniającej wizytę w Sokołowie Podlaskim Prezydenta RP śp. Lecha Kaczyńskiego, oddając hołd wszystkim ofiarom z 2010 r.