Sukces uczniów "Szarej"

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim wrócili z medalami z kolejnych zawodów. 3 czerwca w krytej strzelnicy Komendy Miejskiej Policji w Radomiu odbyły się Zawody Strzeleckie Klas Mundurowych o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu.

Współzawodnictwo odbywało się w kategoriach drużynowych dziewcząt i chłopców. W konkurencji karabin pneumatyczny i pistolet pneumatyczny dziewczęta zajęły drużynowo II miejsce, a chłopcy uplasowali się na III miejscu. Najbliższe zawody młodzieżowe odbędą się w czerwcu i będą to:

- o Puchar Starosty Sokołowskiego Klas Mundurowych.

- Powiatowe Zawody Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Starosty Sokołowskiego. -----------

- Powiatowe Zawody Strzeleckie Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Miasta Sokołowa Podlaskiego.

Piotr Adamczuk