Jubileusz 10-lecia Warsztatu Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Drohiczyńskiej w Sokołowie Podlaskim

Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Drohiczyńskiej w Sokołowie Podlaskim obchodził 10 -lecie istnienia placówki. We wtorek 25 czerwca w Domu Miłosierdzia Jana Pawła II odbyły się uroczystości jubileuszowe.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Bp senior Antoni Dydycz, wicestarosta Ryszard Domański, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Maria Lilia Kosel, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Elżbieta Błońska, prezes Spółdzielni Inwalidów CHEGOS Rafał Krasuski, prezes zarządu AMS Chróścicki (Renault) Adam Chróścicki a także przedstawiciele zaprzyjaźnionych placówek.

Scenariusz imprezy zawierał występy artystyczne uczestników Warsztatu, wspomnienia podczas prezentacji zdjęć z przebiegu 10 lat funkcjonowania oraz podziękowania i wystąpienia zaproszonych gości. Była to także okazja do poświęcenia i przekazania nowego busa do przewozu podopiecznych Warsztatu. Imprezę zakończono jubileuszowym tortem.