Jubileusz 25 - lecia istnienia Zakładów Mięsnych "Zakrzewscy"

W sobotę 29 czerwca Zakłady Mięsne „Zakrzewscy” obchodziły Jubileusz 25 – lecia istnienia firmy. W wydarzeniu uczestniczyła starosta Elżbieta Sadowska oraz wicestarosta Ryszard Domański, którzy w imieniu Rady i Zarządu Powiatu Sokołowskiego złożyli Właścicielom oraz Pracownikom serdeczne gratulacje i wyrazy uznania.

Starosta podkreśliła, że wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, nowoczesne technologie oraz wysoka jakość oferowanych produktów to atuty firmy, które gwarantują jej wysoką pozycję nie tylko na rynku polskim ale
i zagranicznym. 25 lat działalności to niezaprzeczalny powód do dumy dla tych, którzy
z rodzinnej firmy uczynili zakład o silnej i rozpoznawalnej marce.
Doceniając wkład firmy Zakłady Mięsne „Zakrzewscy” w rozwój gospodarczy regionu przedstawiciele Powiatu Sokołowskiego wręczyli Właścicielom list gratulacyjny oraz życzyli dalszych sukcesów oraz podejmowania nowych, odważnych decyzji i realizacji dalekosiężnych planów.