VII Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Sokołowskigo

Jak wielu jest miłośników piłki nożnej, uprawiających czynnie tę dyscyplinę sportu mogliśmy się przekonać 8 grudnia  podczas VII Mikołajkowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej. Imprezę zorganizowało Stowarzyszenie Piłkarskie Siódemki w Powiecie Sokołowskim.

Nad tegoroczną edycją turnieju Honorowy Patronat objęła starosta Elżbieta Sadowska, a uczestniczące w turnieju drużyny rywalizowały o Puchar Starosty Sokołowskiego. W zmaganiach na hali sportowej przy Zespole Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim oraz na hali sportowej w Sabniach wzięło udział łącznie 18 drużyn, które zostały podzielone na 4 grupy.  Po całodziennych zmaganiach sportowych i zaciętej rywalizacji z grup wyłoniono finalistów.  Mecz o trzecie miejsce oraz finał rozgrywek o Puchar Starosty zostały rozegrane w Sokołowie Podlaskim, gdzie na trybunach zasiedli licznie przybyli na turniej kibice.

W finałowych zmaganiach bezkonkurencyjne okazały się drużyny Nieciecz I oraz Nieciecz II, które stoczyły zacięty bój o zwycięstwo. Trzecie miejsce na podium zajęła drużyna z Sabni.

Nagrody w postaci okazałych pamiątkowych pucharów, dyplomów oraz piłek ufundowanych przez Powiat Sokołowski wręczył finalistom wicestarosta Ryszard Domański, który gratulował i dziękował wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Wyróżnieni i nagrodzeni zostali również zawodnicy, którzy zdobyli tytuły: Najlepszego Strzelca, Najlepszego Bramkarza oraz Najstarszego Zawodnika Turnieju.

Zwycięskim drużynom w imieniu Powiatu Sokołowskiego jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w turnieju i zachęcamy do rywalizacji w kolejnych edycjach zmagań.