Telefoniczne wsparcie psychologiczne prowadzone przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

TELEFONICZNE WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE.

W związku z istniejącym zagrożeniem epidemicznym spowodowanym rozprzestrzenianiem się koronawirusa, Powiat Sokołowski/ Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sokołowie Podlaskim od dnia 20 marca 2020 r. uruchamia telefoniczny dyżur psychologiczny - od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 19:00.

Wszystkie osoby objęte kwarantanną, które odczuwają niepokój, lęk o siebie, o swoich bliskich i nie radzą sobie z izolacją,  mogą korzystać z telefonicznego wsparcia psychologicznego pod numerem:

tel. 797 992 469

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

TELEFONICZNE WSPARCIE Z ZAKRESU PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE

Wszystkie osoby potrzebujące wsparcia z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie, szczególnie osoby doznające przemocy w rodzinie, mogą skorzystać z telefonicznej porady specjalisty codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 12:00 dzwoniąc na numer:

tel. 793 080 056