INFORMACJA O UTRUDNIENIACH W RUCHU DROGOWYM SOKOŁÓW - NIECIECZ WŁOŚCIAŃSKA

Starosta Sokołowski zawiadamia, że w związku z realizacją projektu pod nazwą „Utworzenie centrum przesiadkowego w Sokołowie Podlaskim wraz z rozbudową powiązanego z nim układu komunikacyjnego powiatu sokołowskiego” - Rozbudowa drogi kategorii powiatowej nr 3921W na odcinku Sokołów Podlaski – Nieciecz Włościańska wraz z przebudową przepustów, którego inwestorem jest Powiat Sokołowski w terminie18.05.2020 r. – 12.06.2020 r.  droga będzie zamknięta dla ruchu, w związku z wykonaniem oznakowania poziomego na ww. odcinku drogi. Objazdy wytyczone zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu obrazuje załącznik graficzny – mapa objazdu.

Przepraszam za powstałe utrudnienia komunikacyjne oraz proszę o cierpliwość i wyrozumiałość, a także o dostosowanie się do wprowadzonych czasowych zmian organizacji ruchu.

Starosta Sokołowski

Mapa z objazdem na remontowanej trasie znajduje się tutaj