Uruchomiono sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego oraz Ks. Bosco w Sokołowie Podlaskim

W dniu dzisiejszym została uruchomiona na stałe sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego oraz Ks. Bosco w Sokołowie Podlaskim.

W związku ze zmianą organizacji ruchu prosimy wszystkich kierowców oraz pieszych uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności, zasady ograniczonego zaufania i zwracanie bacznej uwagi na sygnały świetlne nadawane przez sygnalizatory.

Zrealizowane zadanie ma na celu poprawę bezpieczeństwa na powyższym skrzyżowaniu i jest wspólną inwestycją Powiatu Sokołowskiego oraz Miasta Sokołów Podlaski. Wykonawcą jest firma Traffic Polska Sp. z o. o. Całkowity koszt wykonania zadania wyniósł 392 996,44 zł i został po połowie zabezpieczony w budżetach inwestora, tj. Powiatu Sokołowskiego oraz partnera Miasta Sokołów Podlaski.