OSP Sabnie doposażone

Starosta Sokołowski Leszek Iwaniuk uczestniczył w imprezie pn. „Lato w Sabniach” na której dokonano poświęcenia samochodu strażackiego
i przekazania go Jednostce OSP w Sabniach. Dokonując poświęcenia proboszcz Parafii Grodzisk nie szczędził wody święconej.

Do nowego wozu kluczyki i dowód rejestracyjny odebrał wiceprezes OSP w Sabniach Andrzej Strąk i naczelnik Cezary Nowoszek. Zakupiony pojazd to KAMAZ typ 43502 4×4. Podczas uroczystości oficjalnych Starosta gratulował i dziękował wszystkim, którzy przyczynili się do pozyskania środków na  nowy samochód, a w szczególności nieobecnemu na uroczystościach dh Sławomirowi Kotowskiemu, który od publiczności otrzymał gromkie brawa na stojąco. Na pamiątkę wszystkim obecnym Radnym Gminy Sabnie  Leszek Iwaniuk wręczył książkę „Strażacy Ziemi Sokołowskiej”. Imprezie towarzyszyły stoiska wystawiennicze, koncerty i atrakcje dla najmłodszych.