I Sokołowska RUNda

W pięknym, słonecznym, wrześniowym słońcu, w minioną sobotę, nad zalewem w Niewiadomej, miłośnicy biegów rywalizowali o punktowane miejsca, w różnych kategoriach wiekowych i dystansach.

Każdy uczestnik otrzymał pakiet startowy. Łącznie we wszystkich biegach wzięło udział 248 osób w tym: 87 dzieci, 91 osób dorosłych na dystansie 5 km i 70 osób na dystansie 10 km. Najszybsza zawodniczka na dystansie 5 km osiągnęła czas 21:31 sek., i był to czas tylko 6 sek. gorszy od najszybszego mężczyzny! Najlepszy czas kobiecy na dystansie 10 km - 51:47 sek., a najlepszy czas w kategorii open mężczyzn to 41:16 sek. Dekoracji laureatów biegów dokonał Wójt Gminy Sabnie Ireneusz Wyszyński, Starosta Sokołowski Leszek Iwaniuk i Zuzanna Załoga Organizator Be Alive. Wydarzeniu sportowemu towarzyszyło wiele atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszyły się kajaki i przejażdżka łódką po malowniczym zalewie ze strażakami OSP Kupientyn. Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegów i organizatorowi za profesjonalizm.