Hala tętni życiem

Wybudowana przez Powiat Sokołowski Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim z myślą o mieszkańcach Powiatu Sokołowskiego, klubach sportowych i instytucjach po okresie wakacyjnym zaczęła tętnić życiem. Nowoczesny obiekt, który został oddany do użytku w ubiegłym roku dysponuje pełnowymiarowym boiskiem do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki lub dwoma boiskami treningowymi do piłki ręcznej lub futsalu, kortem do tenisa ziemnego. Boisko na  hali wykorzystywane jest ze stu procentowym obłożeniem codziennie w  godzinach 16 – 22, a w weekendy w godzinach 7-22. Obiekt wyposażony jest w niezbędne urządzenia do treningu w różnych dyscyplinach sportowych.

Na terenie hali znajduje się również siłownia, sauna oraz salka korekcyjna na której odbywają się między innymi zajęcia Zomby czy Sztuki Walki. Są jeszcze wolne miejsca na  siłowni i możliwość skorzystania z sauny. Zapraszamy.

Cyklicznie odbywają się także zawody m.in. Powiatowe i Regionalne Igrzyska Szkolne, Międzyszkolne Turnieje Piłki Nożnej i Siatkowej Chłopców i Dziewcząt, Turniej Koszykówki EGBL, eliminacje Mistrzostw Polski w Koszykówce, Szarada, Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu, Turniej Halowy Piłkarskich Siódemek i wiele innych zawodów sportowych i uroczystości okolicznościowych.

Już w najbliższą  niedzielę rozpoczyna się kolejny sezon rozgrywek koszykówki. O godz. 17 odbędzie się pierwszy mecz pierwszoligowy Miejsko - Powiatowego Klubu Koszykówki vs KKS Olsztyn, na który serdecznie zapraszamy. W najbliższym czasie harmonogram meczy zostanie Państwu podany do publicznej wiadomości.

Stu procentowe obłożenie hali potwierdza trafność zrealizowanej przez Powiat Sokołowski inwestycji.

Zapraszamy do korzystania z hali sportowej, jak również czynne uczestnictwo w imprezach sportowych i kulturalnych.