„DAR Serc DLA DH. MICHAŁA”

Pod takim hasłem zawiązał się Komitet Społeczny przy Komendzie Hufca ZHP w  Sokołowie Podlaskim, który dołożył wszelkich starań by zorganizować Koncert Charytatywny „PomóżMY  wstać Michałowi”, który odbył się 22 listopada 2017 roku w Sokołowskim Ośrodku Kultury.

W tą piękną akcję zaangażowało się wielu ludzi nie tylko przyjaciół i znajomych, ale ludzi o wielkich sercach i gotowych nieść pomoc potrzebującemu.  Do akcji przyłączył się także Powiat Sokołowski przekazując kosz z gadżetami  z logo Powiatu, a starosta Leszek Iwaniuk ufundował voucher  na „Weekend majowy ze starostą dla czterech osób”, który został wylicytowany za kwotę 2000,00 zł. Podczas  licytacji została zebrana kwota 39 550 zł na leczenie i rehabilitację Michała.

Ponadto już dziś zapraszamy na „Weekend sportowy dla Michała” w hali sportowej ZS Nr 1. W dniach 8 – 10 grudnia będą odbywały się Turnieje o Puchar Starosty i Przewodniczącego Rady Powiatu Sokołowskiego.