Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego pn."Prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Powiecie Sokołowskim w 2022 r."

Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego pn."Prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Powiecie Sokołowskim w 2022 r."

Czytaj więcej: Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego pn."Prowadzenie punktu...

Ogłoszenie Zarządu Powiatu o przyznanie stypendium dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim w roku akademickim 2021/2022

Zarząd Powiatu Sokołowskiego
ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendium dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim w roku akademickim 2021/2022.

Czytaj więcej: Ogłoszenie Zarządu Powiatu o przyznanie stypendium dla studentów kształcących się na kierunku...

Ogłoszenie informacji o wyniku otwartego konkursu ofert na organizację wypoczynku letniego dla uczniów ZSS i. Jana Pawła II w Sokołowie Podlaskim

Ogłoszenie wyniku ogłoszonego w dniu 15 czerwca 2021 r. konkursu ofert dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2020 r. poz. 1057 z późn. zm.) na organizację wypoczynku letniego dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Sokołowie Podlaskim w 2021 r.

Czytaj więcej: Ogłoszenie informacji o wyniku otwartego konkursu ofert na organizację wypoczynku letniego dla...

Konkurs Regionalnych Kapel Ludowych

Stowarzyszenie Nadbużański Gościniec z siedzibą w Ceranowie 206, 08-322 Ceranów zaprasza do udziału w Konkursie Regionalnych Kapel Ludowych, który zostanie przeprowadzony na „Dożynkach Powiatowo-Gminnych 2021” w Ceranowie, 22 sierpnia 2021 r. 

 

Czytaj więcej: Konkurs Regionalnych Kapel Ludowych

Konkurs "Rzeka Bug - Skarb Wschodniej Polski" - Dożynki Powiatowo - Gminne 2021

Konkurs „Rzeka Bug – Skarb Wschodniej Polski”

Uprzejmie informujemy, iż podczas „Dożynek Powiatowo – Gminnych 2021”, które odbędą się w dniu 22 sierpnia 2021 roku (niedziela, plac przy Zespole Szkół w Ceranowie) zostanie przeprowadzony konkurs w formie testu „Rzeka Bug – Skarb Wschodniej Polski” w ramach operacji pn. „Dożynki Powiatowo – Gminne 2021” realizowany przez Partnera KSOW – Powiat Sokołowski.

Czytaj więcej: Konkurs "Rzeka Bug - Skarb Wschodniej Polski" - Dożynki Powiatowo - Gminne 2021