Komunikat Starosty Sokołowskiego dot. zmiany obsługi Interesantów

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem Starosty Sokołowskiego, który będzie obowiązywał od 27 października do odwołania.

KOMUNIKAT STAROSTY SOKOŁOWSKIEGO

W związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym oraz koniecznością wzmocnienia ochrony przed koronawirusem SARS-Cov-2
w trosce o najwyższe bezpieczeństwo petentów oraz pracowników, Starosta Sokołowski zdecydował, że z dniem 27 października 2020 r. zmienia się sposób obsługi interesantów.

Starostwo Powiatowe w Sokołowie Podlaskim zostaje zamknięte dla petentów od dnia 27 października 2020r. do odwołania. Wszystkie sprawy będą załatwiane wyłącznie drogą pocztową oraz elektroniczną. Przy wejściu głównym do budynku Starostwa przy ul. Wolności 23 wystawiona jest urna, do której można wrzucać korespondencję. W wyjątkowych sytuacjach osobiste stawiennictwo jest możliwe po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu wizyty.

Niezbędne druki można pobrać ze strony: www.powiat-sokolowski.bip.net.pl

Na stronie internetowej www.powiat-sokolowski.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego www.powiat-sokolowski.bip.net.pl znajdują się numery telefonów, pod którymi można uzyskać wszelkie niezbędne informacje.

W związku z zamknięciem Kasy Starostwa Powiatowego od dnia 27 października 2020r.  do odwołania opłat z zakresu poniższych Wydziałów, należy dokonywać:

1. Wydział Komunikacji i Transportu:

2. Wydział Infrastruktury Środowiska i Budownictwa:

Opłat wymienionych w pkt. 1 i 2 dokonujemy na nr konta:

75 9221 0000 0002 1438 2000 0670

3. Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami - po wyliczeniu opłat geodezyjnych na numer konta:

11 9221 0000 0002 2028 2000 0010

Od opłat dokonywanych za pośrednictwem Powiatowego Banku Spółdzielczego w Sokołowie Podlaskim lub jego filii na terenie Powiatu Sokołowskiego nie będą pobierane prowizje.

Dane kontaktowe Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim:

Sekretariat, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 25 781-74-00,

Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 25 781-74-19            tel. 25 781-74-20            tel. 25 781-74-92

Wydział Komunikacji i Transportu, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- rejestracja pojazdów: tel. 25 781-74-62

- prawa jazdy: tel. 25 781-74-22

Wydział Infrastruktury Środowiska i Budownictwa, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- budownictwo: tel. 25 781-74-98

- ochrona środowiska; tel. 25 781-74-07

Wydział Dróg Publicznych, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 25 781-74-27

Wydział Administracyjny i Zarządzania Kryzysowego,  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 25 781-74-18            tel. 25 781-74-28

Wydział Oświaty i Zdrowia, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 25 781-74-26

Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

radca prawny  Małgorzata Rutkowska   tel. 25 308 19 97

adwokat Tomasz Sójka   tel. 506 166 212

Za utrudnienia i niedogodności przepraszamy.