I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sokołowie Podlaskim odszedł na zasłużoną emeryturę

Dnia 1 lutego odbyło się uroczyste pożegnanie przechodzącego na zasłużoną  emeryturę I – Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sokołowie Podlaskim mł. insp. Marka Żero.

Na uroczystość przybyli między innymi  starosta Elżbieta Sadowska wraz z wicestarostą Ryszardem Domańskim, Samorządowcy, Prokurator Rejonowy Leszek Soczewka, Kapelan Policji ks. Dariusz Matuszyński, Przewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Mazowieckiego w Radomiu mł. insp. Dariusz Brzezicki.

I-Zastępcę Komendanta pożegnał również Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu insp. Dariusz Krzesicki, Komendant Powiatowy Policji w Sokołowie Podlaskim mł. insp. Mariusz Okulus oraz kadra kierownicza i pracownicy sokołowskiej komendy.

Zgromadzeni goście dziękowali za oddanie, siłę i upór w dążeniu do celu jakim jest bezpieczeństwo mieszkańców powiatu sokołowskiego. Wszyscy podkreślili stałą gotowość do niesienia pomocy oraz rozwiązywania problemów.

Mł. insp. Marek Żero do Policji wstąpił w 1994 roku, przez całą karierę zawodową związany był z Komendą Powiatową Policji w Sokołowie Podlaskim. Przez ostatnie 9 lat pełnił funkcję I-Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji.

Odchodząc, podziękował władzom samorządowym za pomoc okazaną podczas jego służby, za współpracę i bardzo dobre relacje. Dziękując policjantom i pracownikom Policji za pełnioną służbę, złożył im również życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności osobistej i rodzinnej.  Swojej małżonce podziękował za wytrwałość i wyrozumiałość podczas pełnionej służby.

Mł. insp. Marek Żero zamykając policyjny rozdział swojego życia ma poczucie dobrze spełnionego obowiązku oraz satysfakcji z godnego i rzetelnego wypełniania powierzonej mu misji, tj. służbie publicznej na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego w powiecie sokołowskim.

Powiat Sokołowski składając wyrazy najwyższego uznania, życzy mł. insp. Markowi Żero dużo zdrowia, pomyślności, radości i realizacji planów, zamierzeń oraz spełnienia najskrytszych marzeń w życiu osobistym.

źródło:https://mazowiecka.policja.gov.pl/wsk/aktualnosci/50588,Pozegnanie-I-Zastepcy-Komendanta-Powiatowego-Policji-w-Sokolowie-Podlaskim.html

fot. KPP w Sokołowie Podlaskim.