KOMUNIKAT STAROSTY SOKOŁOWSKIEGO W SPRAWIE ORGANIZACJI PRACY STAROSTWA POWIATOWEGO W SOKOŁOWIE PODLASKIM.

KOMUNIKAT STAROSTY SOKOŁOWSKIEGO

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19, w Starostwie Powiatowym w Sokołowie Podlaskim obowiązuje do odwołania ograniczenie bezpośredniego przyjmowania interesantów z wyłączeniem zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom,obejmującym sprawy z zakresu:

1. wydawania praw jazdy, dowodów rejestracyjnych i innych dokumentów komunikacyjnych;

2. budownictwa;

3. ochrony środowiska;

4. geodezji, kartografii i gospodarki nieruchomościami.

W pozostałym zakresie spraw obsługa interesantów będzie odbywać się poprzez: portal ePUAP, Geoportal, pocztę elektroniczną wydziałów i pracowników oraz pocztę tradycyjną lub telefonicznie.

Niezbędne druki można pobrać ze strony: www.powiat-sokolowski.bip.net.pl

Na stronie internetowej www.powiat-sokolowski.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego www.powiat-sokolowski.bip.net.pl znajdują się numery telefonów, pod którymi można uzyskać wszelkie niezbędne informacje.

Od dnia 11 lutego 2021 r. otwarta będzie Kasa Starostwa Powiatowego. Opłat w Kasie można dokonywać w godzinach 8:00 – 14:00. Opłat z zakresu poniższych Wydziałów nadal można dokonywać na rachunki bankowe:

1. Wydział Komunikacji i Transportu:

2. Wydział Infrastruktury Środowiska i Budownictwa:

Opłat wymienionych w pkt. 1 i 2 dokonujemy na nr konta:

75 9221 0000 0002 1438 2000 0670

3. Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami - po wyliczeniu opłat geodezyjnych na numer konta:

11 9221 0000 0002 2028 2000 0010

Od opłat dokonywanych za pośrednictwem Powiatowego Banku Spółdzielczego w Sokołowie Podlaskim lub jego filii na terenie Powiatu Sokołowskiego nie będą pobierane prowizje.

Dane kontaktowe Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim:

Sekretariat, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 25 781-74-00,

Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 25 781-74-19            tel. 25 781-74-20            tel. 25 781-74-92

Wydział Komunikacji i Transportu, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- rejestracja pojazdów: tel. 25 781-74-62

- prawa jazdy: tel. 25 781-74-22

Wydział Infrastruktury Środowiska i Budownictwa, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- budownictwo: tel. 25 781-74-98

- ochrona środowiska; tel. 25 781-74-07

Wydział Dróg Publicznych, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 25 781-74-27

Wydział Administracyjny i Zarządzania Kryzysowego,  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 25 781-74-18            tel. 25 781-74-28

Wydział Oświaty i Zdrowia, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 25 781-74-26

Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 25 781 74 59

Porady udzielane są zgodnie z harmonogramem funkcjonowania nieodpłatnej pomocy prawnej w Powiecie Sokołowskim.

Za utrudnienia i niedogodności przepraszamy.