KOMUNIKAT STAROSTY SOKOŁOWSKIEGO DOTYCZĄCY ORGANIZACJI PRACY STAROSTWA POWIATOWEGO W SOKOŁOWIE PODLASKIM

W związku z potencjalnym zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa w Starostwie Powiatowym w Sokołowie Podlaskim, obowiązuje do odwołania ograniczenie bezpośredniego przyjmowania interesantów z wyłączeniem zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom, obejmującym sprawy z zakresu:

1)   wydawania praw jazdy, dowodów rejestracyjnych i innych dokumentów komunikacyjnych;

2)   budownictwa;

3)   ochrony środowiska;

4)   geodezji, kartografii, katastru i gospodarki nieruchomościami.

W pozostałym zakresie spraw obsługa interesantów będzie odbywać się poprzez: portal ePUAP, Geoportal, pocztę elektroniczną wydziałów i pracowników oraz pocztę tradycyjną lub telefonicznie.

Niezbędne druki można pobrać ze strony: www.powiat-sokolowski.bip.net.pl

Na stronie internetowej www.powiat-sokolowski.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego www.powiat-sokolowski.bip.net.pl znajdują się numery telefonów, pod którymi można uzyskać wszelkie niezbędne informacje.

Z dniem 23 kwietnia 2021r. przywraca się możliwość dokonywania niezbędnych opłat w Kasie Starostwa Powiatowego, nadal można dokonywać opłat na następujące rachunki bankowe:

1. Wydział Komunikacji i Transportu,

2. Wydział Infrastruktury Środowiska i Budownictwa,

Opłat wymienionych w pkt. 1 i 2 dokonujemy na nr konta:

75 9221 0000 0002 1438 2000 0670

3. Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami - po wyliczeniu opłat geodezyjnych na numer konta:

11 9221 0000 0002 2028 2000 0010

Od opłat dokonywanych za pośrednictwem Powiatowego Banku Spółdzielczego w Sokołowie Podlaskim lub jego filii na terenie Powiatu Sokołowskiego nie będą pobierane prowizje.

Dane kontaktowe Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim:

Sekretariat, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 25 781-74-00,

Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 25 781-74-13            tel. 25 781-74-19            tel. 25 781-74-20

Wydział Komunikacji i Transportu, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- rejestracja pojazdów: tel. 25 781-74-61, 25 781-74-62

- prawa jazdy: tel. 25 781-74-22

Wydział Infrastruktury Środowiska i Budownictwa, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- budownictwo: tel. 25 781-74-98

- ochrona środowiska;  tel. 25 781-74-07

Wydział Dróg Publicznych, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 25 781-74-27

Wydział Administracyjny i Zarządzania Kryzysowego,  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 25 781-74-18            tel. 25 781-74-28

Wydział Oświaty i Zdrowia, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 25 781-74-26

Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 25 781 74 59

Porady udzielane są zgodnie z harmonogramem funkcjonowania nieodpłatnej pomocy prawnej w Powiecie Sokołowskim.

Za utrudnienia i niedogodności przepraszamy.