Informacja o utrudnieniach w ruchu drogowym na odcinku Grzymały – Sągole

INFORMACJA O UTRUDNIENIACH W RUCHU DROGOWYM

Starosta Sokołowski zawiadamia, że w związku z realizacją zadania: „Przebudowa drogi powiatowej nr 4221W na odcinku Sągole - Skibniew-Podawce i przebudowa drogi powiatowej nr 4221W na odcinku Grzymały – Sągole; gm. Kosów Lacki, gm. Sokołów Podlaski”, w ramach Funduszu Dróg Samorządowych,  którego inwestorem jest Powiat Sokołowski, w terminie: od 21.06. – 31.08.2021 r.  droga na odcinku Grzymały – Sągole zostanie zamknięta. Objazd będzie odbywał się przez miejscowości: Skibniew-Kurcze – Skibniew-Podawce – Pogorzel – Wrzoski - Grzymały.

Przepraszam za powstałe utrudnienia komunikacyjne oraz proszę o cierpliwość i wyrozumiałość, a także o dostosowanie się do wprowadzonych czasowych zmian organizacji ruchu.

/-/ Starosta Sokołowski

KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ MAPĘ Z OBJAZDEM