Młyn „Bracia Górscy” wicemistrzem w kategorii przedsiębiorstwa w finale wojewódzkiego etapu konkursu AgroLiga 2021

W dniu 2 czerwca w Mszczonowie odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkiego etapu konkursu AgroLiga 2021, w którym wicemistrzostwo województwa mazowieckiego w kategorii przedsiębiorstwa zdobyła firma Młyn „Bracia Górscy” z miejscowości Repki, która ma swoją siedzibę na terenie powiatu sokołowskiego.

Wśród gości zaproszonych na uroczystość podsumowującą konkurs były między innymi starosta Elżbieta Sadowska oraz wójt Gminy Repki Apolonia Stasiuk. Zarząd Powiatu z tej szczególnej okazji w ramach podziękowania za tak ważne osiągnięcie ufundował dla Laureata symboliczną nagrodę rzeczową, wręczoną przez starostę podczas gali podsumowującej.

Pragniemy serdecznie podziękować firmie Młyn „Bracia Górscy” za promocję Powiatu Sokołowskiego na arenie wojewódzkiej. Składamy również podziękowanie za wiele lat ciężkiej, wytrwałej i rzetelnej pracy na rzecz swojego przedsiębiorstwa, za tworzone z pasją produkty i za stworzenie marki, z której wszyscy możemy być dumni i która na stałe zagościła w sercach konsumentów.

Życzymy firmie, aby to osiągnięcie było dalszą motywacją i motorem napędowym do podejmowania kolejnych wyzwań, które zaowocują dalszym rozwojem przedsiębiorstwa oraz pozwolą zrealizować założone cele i osiągać kolejne sukcesy.

Konkurs AgroLiga organizowany jest corocznie od 29 lat i pozwala na prezentację dorobku rolnictwa i firm funkcjonujących w jego obszarze z terenu poszczególnych województw. Organizatorem etapów wojewódzkich  są wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego. Jest to prestiżowe przedsięwzięcie, które ma duże znaczenie w upowszechnianiu przedsiębiorczości i nowoczesnych technologii produkcyjnych w rolnictwie. Jak podkreśla organizator konkursu, jego uczestnicy to awangarda pomysłowości i kreatywności w poszukiwaniu nowych, konkurencyjnych rozwiązań. W imieniu Powiatu jeszcze raz serdecznie gratulujemy.