II edycja konkursu fotograficznego „Odkrywamy nasze dziedzictwo”

II edycja konkursu fotograficznego „Odkrywamy nasze dziedzictwo”

Samorząd Województwa Mazowieckiego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w II edycji konkursu fotograficznego „Odkrywamy nasze dziedzictwo”. Lejtmotywem tegorocznej edycji konkursu jest architektura modernizmu. Ideą przedsięwzięcia jest odkrycie lub zgłębienie wartości dziedzictwa architektury nowoczesnej, m. in. podczas wakacyjnych wycieczek po Mazowszu.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12 września br.

Regulamin i więcej informacji są dostępne na stronie: https://www.mazovia.pl/pl/konkursy/ii-edycja-konkursu-fotograficznego-odkrywamy-nasze-dziedzictwo.html

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku  Mazowsze serce Polski: https://facebook.com/events/s/w-poszukiwaniu-modernizmu-ii-e/1641461179395136/Będą tam publikowane ciekawostki z zakresu architektury modernizmu.

Konkurs Regionalnych Kapel Ludowych

Stowarzyszenie Nadbużański Gościniec z siedzibą w Ceranowie 206, 08-322 Ceranów zaprasza do udziału w Konkursie Regionalnych Kapel Ludowych, który zostanie przeprowadzony na „Dożynkach Powiatowo-Gminnych 2021” w Ceranowie, 22 sierpnia 2021 r. 

 

Czytaj więcej: Konkurs Regionalnych Kapel Ludowych

Konkurs "Rzeka Bug - Skarb Wschodniej Polski" - Dożynki Powiatowo - Gminne 2021

Konkurs „Rzeka Bug – Skarb Wschodniej Polski”

Uprzejmie informujemy, iż podczas „Dożynek Powiatowo – Gminnych 2021”, które odbędą się w dniu 22 sierpnia 2021 roku (niedziela plac przy Zespole Szkół w Ceranowie) zostanie przeprowadzony konkurs w formie testu „Rzeka Bug – Skarb Wschodniej Polski” w ramach operacji pn. „Dożynki Powiatowo – Gminne 2021” realizowany przez Partnera KSOW – Powiat Sokołowski.

Czytaj więcej: Konkurs "Rzeka Bug - Skarb Wschodniej Polski" - Dożynki Powiatowo - Gminne 2021

Ogłoszenie informacji o wyniku otwartego konkursu ofert na organizację wypoczynku letniego dla uczniów ZSS i. Jana Pawła II w Sokołowie Podlaskim

Ogłoszenie wyniku ogłoszonego w dniu 15 czerwca 2021 r. konkursu ofert dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2020 r. poz. 1057 z późn. zm.) na organizację wypoczynku letniego dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Sokołowie Podlaskim w 2021 r.

Czytaj więcej: Ogłoszenie informacji o wyniku otwartego konkursu ofert na organizację wypoczynku letniego dla...

Sprzedaż samochodu osobowego marki CITROEN JUMPER o nr rej. WSK X497 - informacja o wynikach postępowania

INFORMACJA O WYNIKACH POSTĘPOWANIA dotyczy ogłoszenia Sprzedaż samochodu osobowego MARKI CITROEN JUMPER O NR REJ. WSK X497

Czytaj więcej: Sprzedaż samochodu osobowego marki CITROEN JUMPER o nr rej. WSK X497 - informacja o wynikach...