Ogłoszenie wyniku ogłoszonego w dniu 4 marca 2021 r. konkursu ofert dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2019 r. poz. 688

 

Czytaj więcej: Ogłoszenie wyniku ogłoszonego w dniu 4 marca 2021 r. konkursu ofert dla organizacji pozarządowych...

Informacja dotycząca utrudnień w korzystaniu z przystanku przy Sokołowskim Ośrodku Kultury w Sokołowie Podlaskim

Powiat Sokołowski będący inwestorem zadania dotyczącego przebudowy ulicy Wolności w Sokołowie Podlaskim informuje, że przystanek autobusowy znajdujący się na wysokości Sokołowskiego Ośrodka Kultury zostanie czasowo przeniesiony w lokalizację w km 308+900 po tej samej stronie, tj. ok. 40 m w stronę Urzędu Miasta oraz Starostwa Powiatowego. Utrudnienia dla wsiadających, wysiadających oraz kierowców potrwają do 31 maja 2021 r.

KOMUNIKAT STAROSTY SOKOŁOWSKIEGO W SPRAWIE ORGANIZACJI PRACY STAROSTWA POWIATOWEGO W SOKOŁOWIE PODLASKIM

KOMUNIKAT STAROSTY SOKOŁOWSKIEGO

 

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną i szybkim rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 od dnia 25 marca 2021 r. zmianie ulega sposób obsługiwania interesantów w Starostwie Powiatowym w Sokołowie Podlaskim. Do odwołania obowiązuje ograniczenie bezpośredniego przyjmowania interesantów z wyłączeniem zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom,obejmującym sprawy z zakresu:

Czytaj więcej: KOMUNIKAT STAROSTY SOKOŁOWSKIEGO W SPRAWIE ORGANIZACJI PRACY STAROSTWA POWIATOWEGO W SOKOŁOWIE...

Zmiany godzin pracy Starosta Powiatowego w dniach 1-2 kwietnia 2021 r.

Uprzejmie informujemy, iż w dnia 1-2 kwietnia 2021 r. Starostwo Powiatowe w Sokołowie Podlaskim będzie czynne do godziny 14:00

Czytaj więcej: Zmiany godzin pracy Starosta Powiatowego w dniach 1-2 kwietnia 2021 r.

Zarząd Powiatu Sokołowskiego ogłasza Otwarty Konkurs Ofert na organizację powiatowych szkolnych zawodów sportowych na terenie Powiatu Sokołowskiego w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w 2021 r.

ZARZĄD POWIATU SOKOŁOWSKIEGO OGŁASZA OTWARTY KONKURS OFERT
dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2020 r., poz. 1057 z późn. zm.) na organizację powiatowych szkolnych zawodów sportowych na terenie Powiatu Sokołowskiego w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w 2021 r.

Czytaj więcej: Zarząd Powiatu Sokołowskiego ogłasza Otwarty Konkurs Ofert na organizację powiatowych szkolnych...