Zaproszenie do udziału w szkoleniu z podstaw formalno-organizacyjnych działania w obszarze sportu.

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza na szkolenie z podstaw formalno-organizacyjnych działania w obszarze sportu.

W programie m.in.:

• Przypomnienie podstawowych unormowań prawnych.
  • Próba odpowiedzi na pytanie - Czym jest klub sportowy?
  • Zawodnik jako członek i jako wolontariusz.
  • Pieniądze nie tylko od samorządu.
  • Obowiązki księgowe i sprawozdawcze.
  • Sukcesy nie tylko w rywalizacji.
  • Zaproszenie do dalszej współpracy!

Szkolenie odbędzie się w dniu 20 marca 2020 r. o godz. 14.00 w Starostwie Powiatowym w Sokołowie Podlaskim, ul. Wolności 23.

Zapisy na szkolenie poprzez wypełnienie formularza i odesłanie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 13.03.2020r.

Organizator szkolenia: Siedlecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, ul. Chopina 10, 08-110 Siedlce, tel. (25) 631 81 98

Formularz zgłoszeniowy ---------->