KOMUNIKAT STAROSTY SOKOŁOWSKIEGO W SPRAWIE ORGANIZACJI PRACY STAROSTWA POWIATOWEGO W SOKOŁOWIE PODLASKIM

KOMUNIKAT STAROSTY SOKOŁOWSKIEGO

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną i szybkim rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 od dnia 25 marca 2021 r. zmianie ulega sposób obsługiwania interesantów w Starostwie Powiatowym w Sokołowie Podlaskim. Do odwołania obowiązuje ograniczenie bezpośredniego przyjmowania interesantów z wyłączeniem zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom,obejmującym sprawy z zakresu:

1)  wydawania praw jazdy, dowodów rejestracyjnych i innych dokumentów komunikacyjnych;

2)  budownictwa;

3)  ochrony środowiska;

4)  geodezji, kartografii i gospodarki nieruchomościami.

W/w sprawy załatwiać można w punktach obsługi interesanta przy wejściach głównych do budynków przy ul. Armii Krajowej 2 i przy ul. Wolności 23.

W pozostałym zakresie spraw obsługa interesantów będzie odbywać się poprzez: portal ePUAP, Geoportal, pocztę elektroniczną wydziałów i pracowników oraz pocztę tradycyjną lub telefonicznie.

Niezbędne druki można pobrać ze strony: www.powiat-sokolowski.bip.net.pl

Na stronie internetowej www.powiat-sokolowski.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego www.powiat-sokolowski.bip.net.pl znajdują się numery telefonów, pod którymi można uzyskać wszelkie niezbędne informacje.

Od dnia 25 marca 2021 r. zamknięta będzie Kasa Starostwa Powiatowego. Opłat z zakresu poniższych Wydziałów można dokonywać na rachunki bankowe:

1.Wydział Komunikacji i Transportu i Wydział Infrastruktury Środowiska i Budownictwa – opłat dokonujemy na nr konta:

75 9221 0000 0002 1438 2000 0670

2. Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami - po wyliczeniu opłat geodezyjnych na numer konta:

11 9221 0000 0002 2028 2000 0010

Od opłat dokonywanych za pośrednictwem Powiatowego Banku Spółdzielczego w Sokołowie Podlaskim lub jego filii na terenie Powiatu Sokołowskiego nie będą pobierane prowizje.

Dane kontaktowe Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim:

Sekretariat, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 25 781-74-00,

Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 25 781-74- 13           tel. 25 781-74-19            tel. 25 781-74-20

Wydział Komunikacji i Transportu, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- rejestracja pojazdów: tel. 25 781-74-61               tel. 25 781-74-62

- prawa jazdy: tel. 25 781-74-22

Wydział Infrastruktury Środowiska i Budownictwa, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- budownictwo: tel. 25 781-74-98

- ochrona środowiska: tel. 25 781-74-07

Wydział Dróg Publicznych, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 25 781-74-27

Wydział Administracyjny i Zarządzania Kryzysowego,  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 25 781-74-18            tel. 25 781-74-28

Wydział Oświaty i Zdrowia, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 25 781-74-26

Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adwokat  - Tomasz Sójka nr tel. 506 166 212

radca prawny - Małgorzata Rutkowska nr tel. 25 308 19 97

Za utrudnienia i niedogodności przepraszamy.